Dołącz do nas

Bądź częścią społeczności dydaktyków, realnie zmieniających edukację

Nasze wartości

EduSpace skupia ludzi, którym zależy na zmianie podejścia do edukacji

Elastyczność

Nasza platforma online zapewnia oszczędność czasu na dojazdy i dostęp do zajęć z każdego miejsca

Transparentność

Wszystkie nasze działania są widoczne dla każdego i jasno komunikowane

Partnerstwo

W edukacji zależy nam na budowaniu relacji i wspólnym działaniu

Rozwój

Uczymy naszych uczniów i sami cały czas się rozwijamy

Indywidualne podejście

Zwracamy uwagę na potrzeby każdego ucznia i nauczyciela

Zaangażowanie

Dbamy o najwyższą jakość naszych zajęć

Kogo poszukujemy?

Jeśli chcesz zmieniać obraz edukacji w Polsce, jesteś we właściwym miejscu!

Pasjonatów

Szukamy osób, które potrafią przekazać pasję do swojego przedmiotu i nie podążają utartymi ścieżkami podczas zajęć.

Ludzi z doświadczeniem

Stawiamy na doświadczenie i umiejętność przekazywania swojej wiedzy innym w sposób dopasowany do ich potrzeb. Jesteśmy przy tym tak samo otwarci na osoby z, jak i bez przygotowania pedagogicznego.

Nauczycieli wszystkich przedmiotów szkolnych oraz IB

Wspieramy uczniów w systemie polskim oraz IB! Mamy też łacinę, grekę, lekcje śpiewu, więc jesteśmy otwarci na Twoje różne supermoce.

Co zyskujesz ze współpracy z EduSpace

Stwarzamy warunki łączące komfort pracy freelancerskiej z możliwościami, jakie daje doświadczona organizacja

Praca w 100% zdalna

Nasza platforma online zapewnia w jednym miejscu wszystkie narzędzia, których potrzebujesz do prowadzenia zajęć zdalnie.

Wysokie zarobki

Nasz transparentny system płac zapewnia bardzo solidne zarobki - wszystko zależy od Ciebie. Napisz do nas i prześlemy Ci wszystkie szczegóły.

Brak wyłączności

Jeśli chcesz równolegle prowadzić zajęcia na własną rękę lub podjąć się innej pracy, to jesteśmy z tym w pełni okej.

Skupienie tylko na zajęciach

Zdobywamy dla Ciebie uczniów i bierzemy całą organizację zajęć i obsługę klienta na siebie! Od Ciebie oczekujemy najlepszego przeprowadzenia lekcji i wspierania ucznia.

Elastyczność

Podejmujesz współprace z taką ilością uczniów i w taki godzinach, na jakie wyrazisz zgodę. Nie mamy odgórnie narzucanych limitów.

Wsparcie

Na żadnym etapie nie zostawiamy Cię we współpracach samego/-j. Jako nauczyciel EduSpace masz indywidualnie przypisanego koordynatora, który wspiera Cię w działaniach.

Różne źródła dochodu

Chcesz prowadzić zajęcia indywidualne, a może grupowe? Jesteś otwarty/-a na bycie rekruterem, prowadzić diagnostyki przedmiotowe? Możliwości jest wiele, wszystkie otwarte dla Ciebie.

Kontrakt dopasowany do Ciebie

Możesz w pełni transparentnie korzystać z przywilejów umowy zlecenie lub B2B.

Poszerzanie kompetencji

Dostęp do wewnętrznych szkoleń i warsztatów, dających narzędzia do jeszcze bardziej świadomej i efektywnej pracy z uczniami.

Kroki jak do nas dołączyć

Zobacz co możesz zyskać, jeśli rozpoczniesz z nami współpracę!

Wyślij zgłoszenie

Wyślij zgłoszenie

Na dole strony załącz swoje CV, napisz jakich przedmiotów i na jakim poziomie możesz uczyć oraz w jakim wymiarze godzinowym.

Nasza odpowiedź

Nasza odpowiedź

Odeślemy Ci przykładowy draft umowy oraz pełne rozpisanie systemu płac w EduSpace, tak żebyś już na tym etapie zdecydował/-a czy wszystko jest dla Ciebie okej i czy chcesz z nami kontynuować działania.

Lekcja pokazowa

Lekcja pokazowa

Odbędziesz ją z rekruterem wcielającym się w rolę ucznia. Będzie chciał poznać Twoje umiejętności, zobaczyć w jaki sposób przeprowadzasz lekcje z uczniem i przede wszystkim jak w ich trakcie go aktywizujesz.

Onboarding

Onboarding

Otrzymasz dostęp do naszych szkoleń, uzupełnimy sobie kwestie formalne (umowa) i oficjalnie witamy Cię na pokładzie EduSpace <3

Wybór ucznia

Wybór ucznia

Każda współpraca rozpoczyna się od zapoznawczej lekcji próbnej. Po niej zarówno Ty, jak i uczeń, decydujecie o podjęciu wspólnych działań.

Dołącz do nas już teraz! A jeśli masz jeszcze jakieś pytanie to śmiało pisz lub dzwoń i na wszystkie postaramy się odpowiedzieć 😉

Recenzje Kadry EduSpace

Iganauczycielka IB
Czytaj więcej
Cenię EduSpace nie tylko za podejście, które odpowiada na potrzebę indywidualności, ale także za sprawny system komunikacji i przejrzyste zasady współpracy. Jako osoba prowadząca, doceniam także budowanie przez firmę poczucia, że nie chodzi tylko o zaliczenie programu: każdy powinien mieć szansę na czerpanie z nauki satysfakcji i inspiracji.


Czytaj dalej
Julitanauczycielka matematyki
Czytaj więcej
EduSpace jest najlepszym miejscem rozwoju nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli. Profesjonalizm, ciepła atmosfera pracy, indywidualne podejście do każdego nauczyciela, ogromne wsparcie oraz poczucie docenienia ze strony koordynatorów - to tylko garstka zalet, dla których jestem częścią EduSpace ponad 1,5 roku. Wspaniale jest być częścią kadry i tworzyć wspólnie coś wyjątkowego. Krótko mówiąc: lepiej trafić nie można!


Czytaj dalej
Emilia
nauczycielka j. polskiego
Czytaj więcej
EduSpace to miejsce, które pomaga uwierzyć w dobrą, mądrą i inspirującą edukację. Pracuję w firmie od początku 2021 roku i ani razu nie zawiodłam się na współpracy z chłopakami. Mogę sama dopasowywać zajęcia do grafiku, rozwijam się dzięki kursom organizowanym przez EduSpace, a ewentualne trudności są na bieżąco rozwiązywane. Jeśli szukasz miejsca, w którym liczy się dobro ucznia i nauczyciela, a nie tworzenie pozorów, to właśnie tu. 🙂


Czytaj dalej
Marta
nauczycielka IB
Czytaj więcej
We wrześniu minie rok odkąd zaczęłam prace w EduSpace i zdecydowanie był to rok bardzo owocnej współpracy. Wsparcie ze strony koordynatorów i funkcjonalna platforma pozwalają przekazywać wiedzę w interesujący i wydajny sposób, a elastyczność grafiku daje dużo swobody i pozwala dopasować terminy zajęć pod mój plan dnia. EduSpace to społeczność zmotywowanych i ambitnych ludzi, i praca tutaj jest dla bardzo przyjemna i satysfakcjonujaca. Bardzo cieszę się na myśl o kontynuacji współpracy z EduSpace tej jesieni.


Czytaj dalej
Sonia
nauczycielka matematyki
Czytaj więcej
Współpraca z EduSpace jest przyjemna i bezproblemowa a kontakt z zarządem firmy bezbłędny i oparty na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Jako korepetytorka zawsze czuję, że mam na wszystko wpływ i każdą kwestię mogę dogadać z Sekretariatem, który zawsze był pomocny i skłonny do rozmowy. Ciężko jest mi sobie wyobrazić lepsze warunki pracy dla korepetytora. Rozwiązania techniczne pomagają w prowadzeniu lekcji a warunki umowy są naprawdę bardzo korzystne. Pracuję w Edu już 10 miesięcy, jak na tę chwilę zamierzam kontynuować, choć oczywiście nie wiem jak potoczy się moje życie i czy plany się nie zmienią.

Czytaj dalej
Maja
nauczycielka IB
Czytaj więcej
Współpraca z Edu jest dla mnie zdecydowanie świetnym źródłem nauki. Nauczyła mnie wiele o podejściu do pracy, o komunikacji i przede wszystkim jak efektywniej pomagać uczniom. Współpracuję z EduSpace od października 2021 i z wielką chęcią zostanę na dłużej. Niezwykle cieszę się, że mogę być częścią komunikatywnego, otwartego zespołu, któremu przyświeca misyjność a głównym celem jest realna zmiana - polepszenie sposobu w jaki uczymy młodzież i pomoc jak największej ilości osób. Jestem bardzo zadowolona z pracy w EduSpace. Elastyczność grafiku pozwala mi pogodzić studia z pracą i obowiązkami, koordynatorzy są ogromnym wsparciem ze strony technicznej jak i merytorycznej. Ponadto niezwykle cenię sobie zaangażowanie koordynatorów by usprawnić naszą pracę. Doceniam jak ważny jest dla nich nasz feedback i mechanizm wymiany informacji aby udoskonalać EduSpace.

Czytaj dalej
Przemysław
nauczyciel chemii i fizyki
Czytaj więcej
W mej opinii na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje możliwość elastycznego tworzenia planu zajęć, który nie koliduje z innymi, codziennymi obowiązkami. Dodatkowym aspektem jest bezproblemowa komunikacja z koordynatorami, którzy służą swoją pomocą w każdej możliwej chwili i niemal natychmiast rozwiązują wszelkie możliwe problemy. Po przepracowaniu roku w tej szkole uważam, że był to dobrze spędzony czas, a osoby, z którymi przyszło mi współpracować, były dobrane w taki sposób, by zarówno im jako uczniom, a także mi jako nauczycielowi dobrze prowadziło się zajęcia. W związku z tym myślę, iż, o ile czas mi na to pozwoli i moje codzienne obowiązki nie będą zbyt przytłaczające, będę kontynuował dalszą współpracę z Wami, ponieważ to wszystko działa bardzo sprawnie, a, patrząc na zaangażowanie głównodowodzących, będzie działać jeszcze lepiej.


Czytaj dalej
Wiktor
nauczyciel j. polskiego
Czytaj więcej
Z EduSpace współpracuję już od roku i mam nadzieję, że to dopiero początek. Cenię sobie ten czas przede wszystkim dlatego, że czułem się tu traktowany w pierwszej kolejności jako człowiek, a dopiero potem pracownik. Elastyczne godziny pracy i sprawna koordynacja ułatwia łączenie zajęć z innymi zobowiązaniami. Efektywne spotkania organizacyjne i pełna gotowość do pomocy powodowały, że mogłem skoncentrować się na tym, co wychodzi mi najlepiej, czyli pomagać naszym uczniom w ich zmaganiach z nauką.


Czytaj dalej
Olga
nauczycielka matematyki
Czytaj więcej
Współpracę z EduSpace rozpoczęłam w październiku 2021 zupełnie przypadkiem, ale po minionym roku szkolnym naprawdę nie mogę sobie wyobrazić podjęcia lepszej decyzji! EduSpace pokazało mi zupełnie nowy format korepetycji online – miałam zapewniony dostęp do dedykowanej platformy, materiałów, dysku w chmurze i nie musiałam martwić się o żadne kwestie techniczne, dzięki czemu mogłam się w pełni skupić na dzieleniu się swoją wiedza z Uczniami. Ponadto grafik ustalony został tak, żebym bez problemu mogła go łączyć z innymi zajęciami i nie czuła się przeciążona. Do tego dochodziła zawsze duża elastyczność w kwestii umawiania dodatkowych godzin czy odrabiania zajęć. Kontakt z Koordynatorami to chyba największa zaleta EduSpace – zawsze wiedziałam, że mogę liczyć na Ich wsparcie zarówno w kwestiach technicznych, jak i merytorycznych, ale jednocześnie pozostawiali mi dużo przestrzeni na prowadzenie zajęć według mojego własnego stylu. To wszystko sprawiło, że z przyjemnością zamierzam kontynuować przygodę z EduSpace po wakacjach!


Czytaj dalej
Julianna
nauczycielka matematyki
Czytaj więcej
Współpraca z Eduspace to jedna z najlepszych rzeczy, jaka spotkała mnie w ostatnim czasie. Przede wszystkim cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie, które ze strony zarządu. Jeżeli rodzi się jakiś problem to w trybie natychmiastowym jest rozwiązywany 😉 Eduspace to społeczność, która daje dużo wsparcia. Razem możemy podyskutować na temat działań na przyszłość, nowych pomysłów, czy rzeczy które można zmienić. Moja ocena to 100/10 ! ❤️


Czytaj dalej
Mikołaj
nauczyciel matematyki
Czytaj więcej
W EduSpace pracuję od roku i zamierzam kontynuować tę przygodę. Grafik jest bardzo elastyczny, mamy nad nim pełną kontrolę. Każdy pracownik ma swojego koordynatora, który jest bardzo pomocny - dba o sprawy techniczne oraz o kontakt z uczniem. Mamy do dyspozycji materiały dydaktyczne, ale również pełną swobodę co do prowadzenia zajęć. Czuję że mam tutaj możliwość rozwoju, a także wiem, że moje sugestie będą zawsze wysłuchane.


Czytaj dalej
Natalia
nauczycielka matematyki
Czytaj więcej
EduSpace to społeczność, która ewidentnie powstała z powołania i pasji do edukacji. Współpraca opiera się na jasnych zasadach, atmosfera jest bardzo przyjazna. Odnajdzie się tutaj każdy, dla kogo edukacja stanowi ważną część życia i dla kogo ważny jest także sposób przekazywania tej wiedzy. EduSpace to przestrzeń do rozwoju nie tylko uczniów, ale i nauczycieli, którzy odnajdą tu wsparcie w dążeniu do wspólnego nam wszystkim celu - przekazywania wiedzy w sposób, w jaki wszyscy chcielibyśmy, by była nam przekazana. Zaangażowanie i mindset z jakim spotykam się na co dzień w środowisku pracy przekonuje mnie do kontynuacji współpracy z Eduspace w przyszłości. To dobre środowisko pracy i polecam je każdemu, kto uczy z powołania.


Czytaj dalej
Poprzedni
Następny

Dołącz do nas

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać.